logo SUS 2

logo PIFS

Szkolenia

Zapraszamy na 9. konferencję szkoleniową Ochrona ppoż. w obiektach budowlanych
06.11.2019
Zapraszamy projektantów i instalatorów oraz inżynierów utrzymania obiektów na 9. Konferencję Szkoleniową „Ochrona przeciwpożarowa w obiektach budowlanych. Instalacje wentylacyjne i gaśnicze – projektowanie, montaż, eksploatacja”. Konferencja ma na celu propagowanie nowych rozwiązań z zakresu wentylacji pożarowej zmierzających do zwiększania bezpie... więcej »
Rewolucyjne zmiany w obowiązkach właścicieli i zarządców obiektów budowlanych. Szkolenie
11.01.2016
Czy wiesz, jakie zmiany w Prawie budowlanym i ustawach towarzyszących nastąpiły w drugiej połowie roku 2015 r. oraz jakie istotne zmiany weszły w życie z dniem 1 stycznia 2016 r. oraz jakie wejdą w życie z d... więcej »
II Konferencja Zespoły prądotwórcze oraz zasilacze UPS w układach zasilania budynków
06.08.2015
21 października 2015 zapraszamy Państwa wo Warszawy na II edycję konferencji szkoleniowej "Zespoły prądotwórcze oraz zasilacze UPS w układach zasilania budynków w energię elektryczną". więcej »
Zarządzanie nieruchomościami - konferencja dla praktyków
15.06.2015
Zarządzanie Nieruchomościami | Developer – Wspólnota – Spółdzielnia – Gmina | Konferencja dla praktyków to kolejna odsłona dorocznego spotkania zarządców nieruchomości, organizowanego przez redakcję miesięcz... więcej »
III Forum dla Zarządców. Relacja
25.10.2013
22 października 2013 roku w Warszawie odbyło się III Forum dla Zarządców. Organizatorem wydarzenia była redakcja miesięcznika ADMINISTRATOR oraz portalu internetowego www.administrator24.info, których wydawc... więcej »
II Forum dla Zarządców Publicznych. Relacja
25.04.2013
Tematem II Forum dla Zarządców Publicznych było profesjonalne zarządzanie nieruchomościami publicznymi, głównie w odniesieniu do przepisów ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Jednak podczas t... więcej »
Konferencja IZOLACJE 2013. Relacja
15.03.2013
O ile rok temu można było jedynie mówić o udanym debiucie Konferencji IZOLACJE, o tyle po tegorocznej edycji wydarzenia środowisko twierdzi, że jest ono niezwykle cenne ze względu na wagę poruszanej tematyki... więcej »
Strona: 6 z 8