logo SUS 2

logo PIFS

Szkolenie: Zasady prowadzenia książki obiektu budowlanego
16.10.2018

Zasady prowadzenia książki obiektu budowlanego
Fot. fot. Pixabey

Obiekt budowlany i elementy wchodzące w jego skład, remont a konserwacja, protokół kontroli obiektu budowlanego, rejestrowanie wyników w KOB – to tylko część zagadnień, które zostaną poruszone podczas listopadowego szkolenia. Obok merytorycznej wiedzy prowadzący szkolenie przekaże wiele praktycznych aspektów przydatnych w pracy zarządcy lub właściciela nieruchomości.

W ramach cyklu JESIENNE SZKOLENIA przygotowaliśmy kilka różnych propozycji tematycznych.

Tym razem prezentujemy szkolenie pt.: ZASADY PROWADZENIA KSIĄŻKI OBIEKTU BUDOWLANEGO.

KIEDY: 27 listopada 2018

GDZIE: Warszawa

DLA KOGO: dla właścicieli i zarządców wszystkich nieruchomości, którzy z mocy prawa odpowiadają za stan techniczny zarządzanych przez nich nieruchomości. Dotyczy to zarówno nieruchomości mieszkalnych, spółdzielczych i własnościowych, jak i nieruchomości komercyjnych i gminnych (samorządu terytorialnego i skarbu państwa) niezależnie od ich przeznaczenia.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE: MICHAŁ SUBSTYK – licencjonowany zarządca nieruchomości. Od 2009 prowadzi własną działalność gospodarczą, m.in. w zakresie zarządzania nieruchomościami, w tym przede wszystkim wspólnotami mieszkaniowymi. Jest członkiem honorowym Stowarzyszenia Przedsiębiorczości w Nieruchomościach, członkiem zwykłym Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości „Warecka”, oraz byłym członkiem Komisji Odpowiedzialności Zawodowej zarządców nieruchomości. Autor licznych publikacji oraz wykładowca na kursach i szkoleniach, w tym dla zarządców nieruchomości.

Pobierz program szkolenia ze strony administrator24.info »

ILE TO KOSZTUJE:

  • dla prenumeratorów miesięcznika "Administrator i Menedżer Nieruchomości" 400 zł netto, 
  •  dla pozostałych uczestników 550 zł netto. 

 W cenie: kawa, lunch, materiały szkoleniowe.

ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE:

Katarzyna Zaręba
tel. 22 512 60 83
kom. 501 333 717
faks 22 810 27 42
e-mail: kzareba@medium.media.pl