logo SUS 2

logo PIFS

Szkolenia online: Wtórne hydroizolacje pionowe – uszczelnienie istniejących budynków od zewnątrz oraz od wewnątrz (cz. 1) i (cz. 2)
14.09.2023

Szkolenie online IZOLACJE
Fot. Pixabay

PRELEGENT:  dr inż. Bartłomiej Monczyński
TERMINY SZKOLEŃ: 12.10.2023 r. i 9.11.2023 r.

Zobacz program cz. 1
Zobacz program cz. 2

Zachęcamy do wykupienia dwóch części szkolenia w pakiecie, ponieważ dopiero razem stanowią całość tematyczną – w pakiecie taniej!

KOSZT UCZESTNICTWA – korzystniej przy zakupie dwóch części szkolenia w pakiecie

  • 550 zł netto – cena dla prenumeratorów miesięcznika IZOLACJE
  • 650 zł netto – cena regularna dla pozostałych uczestników

Cena obejmuje:

  • udział w szkoleniu online 1 osoby,
  • materiały szkoleniowe do pobrania online,
  • zaświadczenie o odbyciu szkolenia zgodnego standardem usług szkoleniowo-usługowych SUS 2.0*.

Kontakt:
Paulina Zaremba

tel. 22 512 60 78
tel. kom. 531 474 969

*Wydawnictwo Grupa MEDIUM – wydawca specjalistycznych czasopism: Administrator i Menedżer Nieruchomości, Ekspert Budowlany, Elektro.info, IZOLACJE, Rynek Instalacyjny, Special Ops – posiada certyfikat potwierdzający wdrożenie Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0. Certyfikat ten potwierdza, iż Grupa MEDIUM Sp. z o.o. Sp.k. oferuje najwyżej jakości usługi szkoleniowo-doradcze. Certyfikacja jest respektowana także przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i uznaje certyfikat za dokument uprawniający Wydawnictwo do wpisu go do Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Uzyskany przez naszą firmę certyfikat daje Uczestnikom gwarancję udziału w profesjonalnych szkoleniach prowadzonych przez uznanych ekspertów, a także dostęp do funduszy EFS w ramach Bazy Usług Rozwojowych PARP.