Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej 2015
Ranking na najlepszą spółdzielnię mieszkaniową w 2015 roku
17.09.2015

Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej 2015
Fot. Grupa MEDIUM

Redakcja miesięcznika „Administrator” i portalu www.administrator24.info ogłasza ranking na najlepszą spółdzielnię mieszkaniową w 2015 roku, który zostanie zwieńczony wyborem liderów.

Ubiegłoroczna, pierwsza edycja pokazała, że jest w Polsce wiele spółdzielni mieszkaniowych stawiających na inwestycje, dbających o spółdzielcze zasoby mieszkaniowe i otoczenie budynków, a uzyskiwane przez nie wyniki pozwalają uwierzyć, że w tym sektorze wiele się już zadziało.

Oto Liderzy Spółdzielczości Mieszkaniowej 2015 >>

Jako że z roku na rok przybywa zadbanych po remontach i termomodernizacji spółdzielczych budynków, warto sprawdzić, co wydarzyło się na spółdzielczym rynku mieszkaniowym przez ten rok. Nie chodzi przy tym tylko o zarządzanie lokalami mieszkalnymi czy użytkowymi, ale także o wspólne obiekty, takie jak np. domy  kultury, które ze swoją działalnością wychodzą daleko poza osiedle i oferują osobom w różnym wieku udział w zajęciach kół zainteresowań, organizują koncerty, spektakle teatralne, spotkania z ciekawymi, znanymi osobami – przyciągają atrakcjami mieszkańców spoza osiedla.

Organizatorzy wierzą, że ten ranking przybliży wszystkim nie tylko zasady funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych i pokaże wieloaspektowość ich działalności, lecz także  przekona niedowiarków do poważnej roli społeczno-kulturalnej, jaką odgrywają spółdzielnie w osiedlowym życiu, i unaoczni potrzebę kontynuacji spółdzielczych tradycji. 

II edycja konkursu – Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej 2015 – odbywać się będzie według zmodyfikowanych zasad, które zawarto w regulaminie rankingu.

Zobacz materiały z pierwszej edycji rankingu: