Realizacje

Zasilacze UPS i baterie akumulatorów oraz sposoby ich doboru, układy pomiarowe zużytej energi...
12.08.2016
Oddajemy do Państwa mini poradnik wydany w ramach serii wydawniczej „Niezbędnik elektryka”, poświęcony doborowi mocy źródeł zasilających. więcej »
Projektowanie i wykonywanie okładzin ceramicznych. Warunki techniczne wykonania i odbioru robót
15.08.2016
"Projektowanie i wykonywanie okładzin ceramicznych. Warunki techniczne wykonania i odbioru robót" to kolejna publikacja autorstwa Macieja Rokiela, poświęcona tematyce budowlanej, wydana pod patronatem miesię... więcej »
Facility Management 2.0 Infrastruktura i nieruchomości
12.08.2016
Facility Management 2.0 Infrastruktura i nieruchomości - to kompendium wiedzy o zjawisku, jakim jest pojęcie Facility Management. Opracowanie ma charakter interdyscyplinarny i zawiera analizę specyfiki wielu... więcej »
Okup krwi... czyli o współczesnych piratach. Kim naprawdę są?
19.05.2016
"Okup krwi" to pierwsza taka książka, w której autor wnikliwie przygląda się kwestii współczesnego piractwa i wsłuchuje w głosy wszystkich stron krwawego konfliktu. więcej »
Porwanie na Krecie. Jak determinacja i dobra organizacja pozwala walczyć z okupantem
17.05.2016
"Porwanie na Krecie" to niezwykła historia porwania niemieckiego generała Kreipe'a przez Patricka Leigha Fermora i Williamia Stanleya Mossa - dwóch agentów z kierownictwa operacji specjalnych (Special Operat... więcej »
Grzejniki c.o. Poradnik instalatora i inwestora w 100 pytaniach i odpowiedziach
29.04.2016
100 odpowiedzi na 100 pytań na temat grzejników i ich działania w instalacjach c.o. więcej »
Wspólnota mieszkaniowa w pytaniach i odpowiedziach. Poradnik dla zarządów i zarządców
25.04.2016
Poprzez niniejszy poradnik miesięcznik „Administrator” wspiera swoich Czytelników, udzielając porad prawnych i finansowych; odpowiadając na pytania; podpowiadając, jak rozwiązać problemy prawne, techniczne, ... więcej »
Kompania słoni
19.04.2016
"Kompania słoni" to porywająca historia Jamesa Howarda Williamsa i słoni, które pomagaływ ratowaniu życia ludzi w czasie II wojny światowej. więcej »
Zlecenia z polecenia, czyli co zrobić, aby dotychczasowi klienci polecali Cię innym. Poradnik wykonawcy prac budowlanych i instalacyjnych
18.04.2016
Poradnik "Zlecenia z polecenia" powstał na podstawie badań dotyczących relacji klientów z wykonawcami. Badania wykonane w ramach Fundacji Praktyków Biznesu pozwoliły ocenić, jak inwestorzy szukają wykonawców... więcej »
Moje życie, moje wojny
15.04.2016
Awanturnicze życie Alberta Sługockiego wypełniała walka, tułaczka, podróże oraz miłość do ojczyzny – zawsze z wielkimi wydarzeniami w tle. Swoje losy autor zdecydował się opowiedzieć w książce „Moje życie, m... więcej »
Jak więc wybrać właściwy system hydroizolacyjny? Przeczytaj w poradniku
08.04.2016
Każdy materiał do hydroizolacji fundamentów ma swoje zalety i wady, a także specyficzne wymagania dotyczące podłoża. Warto je poznać, zanim dokonamy wyboru konkretnego materiału. więcej »
Strona: 1 z 10