LOKUM EXPO 2016
01.08.2016

LOKUM EXPO 2016
Fot. Grupa MEDIUM

Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO odbędzie się w dniach 18-20 października 2016, równolegle z IV Targami EUROLIFT na terenie Targów Kielce. Organizatorzy - Grupa MEDIU oraz Targi Kielce - wierzą, że zgromadzenie w jednym miejscu ofert wspomagających zarządzanie, obsługę i utrzymanie nieruchomości będzie atrakcyjną propozycją dla uczestników tego rynku.

Oferta Salonu, jedynego takiego wydarzenia w Polsce, pozwoli na niepowtarzalną okazję spotkania w jednym miejscu prezesów i rad nadzorczych spółdzielni mieszkaniowych, kadry menadżerskie największych i najbardziej dynamicznych firm zarządzających nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi.

Jako organizatorzy, stworzymy warunki do spotkań, które pozwolą zarówno na rozmowy w otoczeniu biznesowym - stoiska i konferencje, jak i w mniej formalnych warunkach - m.in. bankiet.

Swoją ofertę podczas Salonu przedstawią firmy budowlane, instalacyjne, elektrotechniczne, dostawcy ciepła i energii, producenci oprogramowania do obsługi zarządzania nieruchomościami, banki, firmy ubezpieczeniowe czy firmy sprzątające.

Zapraszamy!

Szczegóły na www.lokum-expo.eu >>