Dofinansowanie szkoleń dla zarządców nieruchomości i nie tylko
26.02.2020

Dofinansowanie do szkoleń
Fot. Pixabay

Drodzy Państwo,
Grupa Medium Sp. z o.o. Sp. k. – wydawca miesięcznika „Administrator i Menedżer Nieruchomości” – jest dostawcą szkoleń zarejestrowanym w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Dzięki temu możliwe jest uzyskanie dofinansowania na nasze szkolenia z Funduszy Europejskich.

Małe, średnie i mikroprzedsiębiorstwa mogą uzyskać od 50% do 80% dofinansowania na realizację dowolnego szkolenia z oferty Grupy Medium. Jak to zrobić? Poniżej kilka najistotniejszych informacji.

Kto może skorzystać z dofinansowania?

Wszystkie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które są zarejestrowane na terenie całej Polski (z wyłączeniem województwa mazowieckiego i pomorskiego).


Ile wynosi kwota dofinansowania?

Kwoty dofinansowania są różne – mogą wynieść między 50% a 80% ceny danego szkolenia. Najczęściej jest to 50%, wyższe dofinansowanie uzyskuje przedsiębiorca spełniający dodatkowe warunki.
Kim są Operatorzy Regionalni?

Są to instytucje, które zostały wyznaczone przez samorządy województw mogących ubiegać się o dofinansowanie. Operatorzy Regionalni zajmują się przyjmowaniem i rozpatrywaniem wniosków, a także przyznawaniem środków dla przedsiębiorców zainteresowanych dofinansowaniami.


Jak uzyskać dofinansowanie na nasze szkolenia w 8 krokach:


Krok 1.

Zarejestruj się w Bazie Usług Rozwojowych – rejestracja.

Krok 2.

Wybierz szkolenie – nasze szkolenia w BUR.

Krok 3.

Zapytaj Operatora z Twojego województwa o wniosek na konkretne szkolenie i poziom jego dofinansowania – Lista Operatorów.

Krok 4.

Zapisz się w BUR na wybrane szkolenie i złóż wniosek u Operatora z Twojego województwa o dofinansowanie wybranego szkolenia.

Krok 5.

Podpisz umowę z Operatorem.

Krok 6.

Dokonaj przedpłaty za szkolenie organizowane przez Grupę Medium Sp. z o.o. Sp. k. i weź udział w szkoleniu.

Krok 7.

Wypełnij ankietę po szkoleniu w BUR.

Krok 8.

Przekaż do Operatora FV wystawioną przez Grupę Medium i pozostałe wymagane przez Operatora dokumenty poświadczające udział w szkoleniu i otrzymaj refundację.

 Więcej o dofinansowaniu:

 TUTAJ »

Masz pytania?
Napisz.
Zadzwoń
.

Joanna Wątor
szkolenia@medium.media.pl
tel. 22 512 60 74
tel. kom. 534 920 346