Szerokie Horyzonty

Seria "Szerokie Horyzonty" to najnowszy projekt wydawniczy Grupy MEDIUM.

W serii znajdą się książki, wobec których obojętnie nie przejdzie żadna osoba fascynująca się historią, działaniami wybitnych osobowości wojskowych czy przebiegiem tajnych operacji służb specjalnych.

Serię zapoczątkowały "Spowiedź legionisty" (także w wersji francuskojęzycznej) oraz "Bezpieczeństwo wewnętrzne Polski w latach 1989 - 2013".

Najnowszymi ksiązkami z serii Szerokie Horyzonty (do kupienia na www.KsiegarniaMilitarna.pl) są:

Niebawem ukaże się biografia pułkownika SS Jochena Peipera - "Wojownik Hitlera" - książka entuzjastycznie przyjęta na świecie i od dawna oczekiwana przez polskich czytelników. A także Księga żołnierzy nieznanych - praca, jakiej dotąd nie było na rynku księgarskim. Stanowi absolutne novum pod względem poznawczym i od strony ikonograficznej.

"Wojownik Hitlera" to trzymająca w napięciu relacja o życiu i tajemniczej powojennej śmierci brutalnego pułkownika SS Jochena Peipera, rezultat dwudziestoletnich badań autora. Danny Parker po mistrzowsku i z nadzwyczajną dbałością o szczegóły historyczne snuje opowieść o osobistym adiutancie Himmlera, który swoimi czynami budzi jednocześnie grozę i fascynację"
- New York Times

 

Więcej informacji na www.szerokie-horyzonty.pl