Agencja reklamowa

Kontakt
ul. Karczewska 18
04-112 Warszawa
tel.: (22) 512 60 50
faks: (22) 810 27 42
e-mail:

administrator24.info
Agnieszka Piksa
606 25 25 96
ekspertbudowlany.pl
Dorota Pankiewicz
606-276-648
rynekinstalacyjny.pl
Marta Dzierżawa
606-276-016
special-ops.pl
Agnieszka Szwed
602-277-850

Agencja Reklamowa MEDIUM to młody, kreatywny i doświadczony zespół grafików oraz fachowców w zakresie marketingu i promocji.

Nasza specjalność to przygotowanie wydawnictw reklamowych: kalendarzy, katalogów a także gadżetów, reklamy papierowej i internetowej.

Oferujemy kompleksowe usługi, do których należą: projektowanie i druk, wykonanie gadżetów reklamowych, opracowanie i obróbka graficzna banerów oraz reklamy internetowej a także reklamy wideo.

Siłą Agencji Reklamowej MEDIUM jest oryginalność i profesjonalizm. Swoje innowacyjne rozwiązania dostosowujemy do potrzeb klienta, zapewniając tym samym optymalną strategię reklamową dla jego firmy.

Celem Agencji jest stworzenie wysokiej jakości produktu w możliwie najszybszym czasie.

Wideo w internecie jest wszechobecne. Przeglądając strony internetowe na pewno natkiemy się na materiał wideo. Różnym stronom www kontent wideo przynosi różnorodne korzyści. Serwisom korporacyjnym wideo dodaje prestiżu, pozwalając zupełnie wyjątkowo kreować wizerunek firmy.
Formularz zamówienia

(...) Kontent wideo stał się najbardziej ekskluzywną i pożądaną treścią. Obecnie nie ma serwisu, w którym nie znalazłyby się multimedia. Użytkowników urzekła magia ruchomych obrazków dostępnych w nieprzerwanie pracującej i łatwo osiągalnej ofercie internetu. Oczekują od niej tyle, ile sami mogą jej dać (...)
Wideomarketing. Poradnik IAB