.

RynekInstalacyjny.pl

RynekInstalacyjny.pl to serwis branżowy poświęcony nowoczesnym instalacjom budowlanym. Publikujemy przede wszystkim materiały problemowe.
Odpowiedzi na nasuwające się pytania znajdą tu i osoby związane zawodowo z branżą i takie, które po prostu interesują się tematyką instalacyjną.

Odbiorcami publikowanych w naszym portalu artykułów są instalatorzy, inspektorzy i audytorzy energetyczni, projektanci, serwisanci, inwestorzy (także indywidualni). Także nauczyciele akademiccy i szkolni, studenci i uczniowie szkół technicznych.

W portalu omawiane są wszelkie zagadnienia instalacyjne, od instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych, ciepłowniczych, wodnych i kanalizacyjnych po gazowe. Wiele informacji prezentowanych jest w kontekście budownictwa energooszczędnego i budynku inteligentnego.

Prezentujemy szeroką bazę produktów nowości technicznych: materiałów, narzędzi, oprogramowania. Informujemy o aktualnościach i wydarzeniach związanych z branżą budowlano-instalacyjną, w tym także o zmianach w ustawodawstwie i uregulowaniach normatywnych. Znaleźć tu można materiały uzupełniające do publikacji w miesięczniku Rynek Instalacyjny.

Czytelnicy wortalu mogą skorzystać z subskrypcji newslettera, wysyłanego nieodpłatnie, regularnie co tydzień.

Portal RynekInstalacyjny.pl założony został w 2004 roku.

http://www.rynekinstalacyjny.pl/aktualnosci-akt
RynekInstalacyjny.pl
Kontakt
ul. Karczewska 18
04-112 Warszawa
tel.: 22 512 60 75
faks: 22 810 27 42
www.RynekInstalacyjny.pl
Redaktor
Magdalena Szewczyk


Administrator
Franciszek Rochowczyk


Reklama
Marta Dzierżawa


e-Prenumerata
Joanna Wątor
Rozwój www, programy partnerskie
tel.: 22 512 60 75 w. 657