.

special-ops.pl

Portal koncentruje się na szeroko pojętej tematyce jednostek specjalnych z kraju i zagranicy, wojskowych i policyjnych jednostkach elitarnych (komandosach, spadochroniarzach, oddziałach antyterrorystycznych) oraz wszystkim, co z nimi związane.

Portal poświęcony jednostkom specjalnym, na którym na bieżąco informujemy o najnowszych wydarzeniach z dziedziny sił specjalnych, dotyczących ich działalności w kraju i na świecie.

Publikujemy artykuły analizujące operacje antyterrorystyczne z uwzględnieniem sytuacji międzynarodowej oraz informacje na temat organizacji, taktyki, szkoleń, misji bojowych, życia codziennego jednostek specjalnych oraz  ich uzbrojenia, umundurowania i wyposażenia.

Codziennie zamieszczamy newsy ze świata jednostek specjalnych, działań antyterrorystycznych na tle sytuacji międzynarodowej, recenzje nowości książkowych oraz relacje z wydarzeń branżowych.

Publikujemy również galerie zdjęć zarówno jednostek specjalnych, wyposażenia, jak i z najważniejszych imprez, a także systematycznie aktualizujemy katalog poligonów, strzelnic, szkół wojskowych, czasopism zagranicznych oraz leksykon pojęć związanych ze światem sił specjalnych.

SPECIAL-OPS.pl
Kontakt
ul. Karczewska 18
04-112 Warszawa
tel.: 22 810 65 61
faks: 22 810 27 42
www.special-ops.pl
Redaktor
Mateusz J. Multarzyński


Administrator
Franciszek Rochowczyk


Reklama
Agnieszka Szwed


e-Prenumerata
Anna Sergel
Rozwój www, programy partnerskie
tel.: 22 512 60 75 w. 657