.

Security Ops

Portal SECURITY-OPS.PL to serwis internetowy skupiony wokół tematyki bezpieczeństwa i ochrony. Można na nim znaleźć zarówno treści eksperckie, analizy oraz informacje o nowościach sprzętowych i rozwiązaniach technologicznych stosowanych w branży, jak również informacje dotyczące bieżących wydarzeń i szkoleń związanych z szeroko pojętym sektorem bezpieczeństwa i ochrony. W obszarze naszych zainteresowań znajduje się także ochrona infrastruktury krytycznej oraz cyberbezpieczeństwo.

Nasze treści kierujemy przede wszystkim do:

  • funkcjonariuszy służb mundurowych: Policji, Straży Granicznej, SOP, Straży Pożarnej, Żandarmerii Wojskowej oraz funkcjonariuszy innych formacji Sił Zbrojnych i służb mundurowych;

  • pracowników jednostek administracji rządowej i samorządowej zajmujących się zarządzaniem kryzysowym;

  • pracowników sektora bezpieczeństwa i ochrony;

  • ekspertów zajmujących się zawodowo problematyką bezpieczeństwa i ochrony;

  • pracowników naukowych i studentów wyższych uczelni o profilu bezpieczeństwa;

  • osób uczestniczących w przetargach i zamówieniach publicznych w obszarze bezpieczeństwa i ochrony.

Partnerami SECURITY OPS są m.in.: Polska Izba Ochrony, Safety Project, Akademia Marynarki Wojennej oraz stowarzyszenia i organizacje na co dzień zajmujące się tematyką bezpieczeństwa.

Zapraszamy do odwiedzenia strony security-ops.pl, naszego profilu na Facebooku oraz zapisania się do newslettera, za pośrednictwem którego na bieżąco będziemy informowali o nowych publikacjach.