logo SUS 2

logo PIFS

Szkolenia

Zapraszamy na 9. konferencję szkoleniową Ochrona ppoż. w obiektach budowlanych
06.11.2019
Zapraszamy projektantów i instalatorów oraz inżynierów utrzymania obiektów na 9. Konferencję Szkoleniową „Ochrona przeciwpożarowa w obiektach budowlanych. Instalacje wentylacyjne i gaśnicze – projektowanie, montaż, eksploatacja”. Konferencja ma na celu propagowanie nowych rozwiązań z zakresu wentylacji pożarowej zmierzających do zwiększania bezpie... więcej »
Dobór przewodów i kabli elektrycznych oraz ich zabezpieczeń
28.11.2019
Zapraszamy na szkolenie „Dobór przewodów i kabli elektrycznych oraz ich zabezpieczeń”, które odbędzie się 27 czerwca 2019 r. w Warszawie. Poprowadzi je mgr inż. Julian Wiatr. więcej »
Standardy sprawozdania finansowego wspólnoty mieszkaniowej oraz rozrachunki roczne
21.10.2019
Celem szkolenia jest zdobycie przez słuchaczy wiedzy w zakresie obowiązków finansowo-księgowych, sprawozdawczych wspólnoty mieszkaniowej. Wiedza ta jest oparta na obowiązującym prawie i orzecznictwie sądów o... więcej »
Zasady prowadzenia Książki obiektu budowlanego 2019/2020 – po planowanych zmianach w Prawie budowlanym
21.10.2019
CZY WIESZ, ŻE… Właściciel lub zarządca nieruchomości ma wiele obowiązków wynikających z przepisów związanych m.in. z przeprowadzaniem przeglądów budowlanych, przechowywaniem dokumentów lub prowadzeniem... więcej »
IX Forum dla Zarządców
20.09.2019
Forum od lat skupia wszystkie strony aktywnie działające w tej branży: zarządców nieruchomości wspólnot i spółdzielnie mieszkaniowych, zarządców zasobów komunalnych i deweloperów oraz dostawców wyrobów i usł... więcej »
Sytuacje konfliktowe w zarządzaniu nieruchomościami i ich rozwiązywanie
20.09.2019
Uczestnicy szkolenia zapoznają się z technikami rozwiązywania konfliktów oraz w praktycznym wymiarze będą analizować sytuacje życiowe. Szkolenie oparte jest o ćwiczenia i odgrywanie scenek. Uczestnicy warszt... więcej »
Przeciwpożarowy wyłącznik prądu. Wymagania techniczno-prawne oraz metodyka konstruowania i dopuszczania do eksploatacji
11.09.2019
Podstawy prawne oraz cel stosowania PWP, ocena zgodności PWP jako wyrobu budowlanego, wymagania stawiane elementom składowym PWP. więcej »
Strona: 1 z 8