logo SUS 2

logo PIFS

Szkolenia

Szkolenie online: Rola świadectw charakterystyki energetycznej w praktyce zarządzania nieruch...
06.03.2023
W programie szkolenia: 1. Skąd wynika obowiązek sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej? 2. Zasady sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej do 27 kwietnia 2023 roku i od 28 kwietnia 2023 roku. 3. Wpływ charakterystyki energetycznej na wartość rynkową nieruchomości. więcej »
Przeciwpożarowy wyłącznik prądu. Wymagania techniczno-prawne oraz metodyka konstruowania i dopuszczania do eksploatacji
11.09.2019
Podstawy prawne oraz cel stosowania PWP, ocena zgodności PWP jako wyrobu budowlanego, wymagania stawiane elementom składowym PWP. więcej »
Ochrona przeciwporażeniowa w sieciach, instalacjach i urządzeniach elektrycznych niskiego napięcia - zagadnienia wybrane
17.07.2019
Celem szkolenia jest poznanie zasad projektowania ochrony przeciwporażeniowej oraz przybliżenie zastosowań i ograniczeń związanych z ochroną podstawową i ochroną uzupełniającą (dodatkową). Szkolenie ma na ce... więcej »
Facility management, czyli nowoczesne podejście do zarządzania nieruchomościami nie tylko komercyjnymi
24.05.2019
Zdobycie praktycznej wiedzy dotyczącej szeroko pojętego zarządzania różnymi typami nieruchomości. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak prawidłowo gospodarować nieruchomościami, nie tylko komercyjnymi, czy... więcej »
Bezpieczeństwo użytkowania budynków i lokali a obowiązki władających
24.05.2019
Szkolenie skierowane jest do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych, służb obsługi technicznej różnych podmiotów, w tym osób fizycznych, osób prawnych, firm, spółek, spółdzielni mieszkaniowych, TBS-ów,... więcej »
Zarządzanie najmem lokali – aspekty praktyczne dla zarządców nieruchomości
21.05.2019
Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak wygląda zarządzanie najmem lokalu w praktyce z uwzględnieniem obowiązujących wymogów formalno-prawnych. Poza wiedzą zdobytą podczas warsztatów uczestnicy będą mieli moż... więcej »
Zmiany w 2019: Windykacja i egzekucja należności (w tym nowelizacja ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i zmianie Kodeksu Cywilnego od kwietnia 2019)
21.05.2019
Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jakie praktyczne zmiany wprowadziła nowelizacja ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego. Poznają również istotne terminy... więcej »
Walne zgromadzenie spółdzielni mieszkaniowej w 2019 roku
21.05.2019
Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jakie praktyczne zmiany wprowadziła nowelizacja ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych obowiązująca od dnia 9 września 2017 r. oraz aktualne orzecznictwo sądów powszechnych... więcej »
Pakiet szkoleniowy: walne zgromadzenie + windykacja
14.05.2019
Możesz skorzystać z oferty szkoleniowej w pakiecie, wówczas za udział w dwóch szkoleniach zapłacisz mniej. więcej »
Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów – aspekty praktyczne
13.02.2019
Cel ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów (dalej: ustawa). Sytuacja prawna i faktyczna spółdz... więcej »
Rozrachunki z właścicielami lokali wyodrębnionych w warunkach wspólnoty mieszkaniowej a w warunkach spółdzielni mieszkaniowej
13.02.2019
Zapisując się na szkolenie zdobędziesz lub zaktualizujesz wiedzę dotyczącą rozrachunków z właścicielami lokali wyodrębnionych w warunkach wspólnoty mieszkaniowej (w tym m.in.: rozliczenie za rok 2018, rodzaj... więcej »
Sporządzanie planu gospodarczego i budżetu nieruchomości oraz bezpieczeństwo i zasady zawierania umów – szkolenie dla zarządców
25.01.2019
Właściwie przygotowanie planu gospodarczego, w tym budżetu inwestycyjnego i operacyjnego – to zadanie, które nie jest ani oczywiste, ani łatwe dla zarządzających nieruchomościami. Do tego dochodzi określanie... więcej »
Istotne zmiany w prawie w 2019 r. Szkolenie dla zarządców nieruchomości
16.01.2019
Nowy rok przynosi wiele zmian w prawie istotnych dla zarządców nieruchomości. Rachunkowość firm i wspólnot mieszkaniowych, zasady przechowywania dokumentacji, prawa i obowiązki podatnika, kary za wykroczenia... więcej »
29.11.2018 - VIII Konferencja Szkoleniowa „Ochrona przeciwpożarowa w obiektach budowlanych. Instalacje wentylacyjne i gaśnicze − projektowanie, montaż, eksploatacja”
09.11.2018
VIII Konferencja Szkoleniowa „Ochrona przeciwpożarowa w obiektach budowlanych. Instalacje wentylacyjne i gaśnicze − projektowanie, montaż, eksploatacja” więcej »
Szkolenie: Zasady prowadzenia książki obiektu budowlanego
16.10.2018
Obiekt budowlany i elementy wchodzące w jego skład, remont a konserwacja, protokół kontroli obiektu budowlanego, rejestrowanie wyników w KOB – to tylko część zagadnień, które zostaną poruszone podczas listop... więcej »
Szkolenie: Procedury w zarządzaniu nieruchomością, w tym jak skutecznie przygotować i przeprowadzić zebranie wspólnoty
04.10.2018
Zapraszamy na szkolenie „Procedury w zarządzaniu nieruchomością, w tym jak skutecznie przygotować i przeprowadzić zebranie wspólnot”, które odbędzie się 19 października br. w Warszawie. Prowadzący – Michał S... więcej »
Szkolenia elektro.info
28.09.2018
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń organizowanych przez lub przy udziale „elektro.info”. więcej »
VIII Forum dla Zarządców – 3-4 października 2018
28.09.2018
Już w przyszłym tygodniu odbedzie się VIII Forum dla Zarządców. To kolejna odsłona cenionych spotkań dla ludzi i firm zawodowo związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Forum od lat skupia wszystkie strony... więcej »
Zapraszamy na VII konferencję Ochrona ppoż. w obiektach budowlanych
05.10.2017
Redakcja Rynku Instalacyjnego zaprasza na siódmą edycję konferencji szkoleniowej "Ochrona przeciwpożarowa w obiektach budowlanych. Instalacje wentylacyjne i gaśnicze - projektowanie, montaż, eksploatacja. N... więcej »
VII Forum dla Zarządców
05.10.2017
Zapraszamy na VII Forum dla Zarządców, które odbędzie się 19 października 2017 roku w centrum konferencyjnym Nimbus w Warszawie. Temat spotkania to: "Zarządca wobec wyzwań technologicznych i społecznych wspó... więcej »
4 Konferencja IZOLACJE 2017 - MODERNIZACJA STAREGO BUDOWNICTWA W POLSCE
11.07.2017
Według analiz rynkowych ogromny potencjał branży budowlanej tkwi w modernizacji starego budownictwa. Tegoroczna edycja „Konferencji IZOLACJE 2017” ma za zadanie określić faktyczne możliwości tego rynku oraz ... więcej »
Strona: 3 z 4